2005

2008

2009

2009-2

2011

2012

Календар ігор

Першість м. Києва 2019-2020 р. р.

 

? р.н.

2 ліга група №1

     1.   ДЮСШ «Атлет»-3

     2.   Оболонь-Бровар-2

     3.   ФК «Поділ-Андр.» п.к.

     4.   ДЮСШ-1

     5.   ФК «Вишневе»

     6.   ДЮСШ-15-3

     7.   Єдність

     8.   ФК «Олімпік-Київ»

     9.   ФК "Алмаз" Київ 

     10. ФК «Чайка» - КП

     11.  Відрадний

     12. вихідний

 

10 вересня (вівторок)

1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва

 

1 тур

13 вересня (п’ятниця)

ДЮСШ-1 – ФК "Алмаз"

 

2 тур

20 вересня (п’ятниця)

  ФК "Алмаз" – ФК «Вишневе»

 

3 тур

27 вересня (п’ятниця)

ДЮСШ-15-3 - ФК "Алмаз"

 

1 жовтня (вівторок)

1/16 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва

 

4 тур

4 жовтня (п’ятниця)

ФК "Алмаз"– Єдність

 

5 тур

4 жовтня (п’ятниця)

ФК «Олімпік-Київ» - ФК "Алмаз"

 

15 - 16 жовтня (вівторок-середа)

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва

 

6 тур

18 жовтня (п’ятниця)

вихідний  – ФК "Алмаз"

 

7 тур

25 жовтня (п’ятниця)

ФК "Алмаз" – ФК «Чайка» - КП  24.10.

 

8 тур

28 жовтня (понеділок)

Відрадний – ФК "Алмаз"

 

9 тур

1 листопада (п’ятниця)

ФК "Алмаз" - ДЮСШ «Атлет»-3

 

5 - 6 листопада (вівторок-середа)

1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва

 

10 тур

8 листопада (п’ятниця)

Оболонь-Бровар-2 – ФК "Алмаз"

 

11 тур

12 листопада (вівторок)

ФК "Алмаз" – ФК «Поділ-Андр.»

 

15 листопада (п’ятниця)

Догравання ігор

 

 

 

200? р.н.

група 6 (1 етап)

Ігри проводяться:  ЖК «Республіка»  Вел.окружна дорога, 1

 

     1.  ДЮФК «Вулкан»

     2.  Д-26 -SC “DENGOFF”- 4

     3.  ФА «Benfica»

     4.  ДФА «Ірпінь» (Ірпінь)

     5.  ФК «Вишневе»-2

     6.  ФК «Алмаз»

     7.  Столиця-2

     8.  ФК «Олімпік-Київ»

 

1 тур

7-8 вересня (субота-неділя)

ФА «Benfica» – ФК «Алмаз»

 

2 тур

14-15 вересня (субота-неділя)

ФК «Алмаз» – ДФА «Ірпінь» (Ірпінь)

 

3 тур

21-22 вересня (субота-неділя)

ФК «Вишневе»-2 – ФК «Алмаз»

 

28-29 вересня (субота-неділя)

1/32 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

4 тур

5-6 жовтня (субота-неділя)

ФК «Олімпік-Київ» - ФК «Алмаз»

 

5 тур

12-13 жовтня (субота-неділя)

ФК «Алмаз» – Столиця-2

 

19-20 жовтня (субота-неділя)

1/16 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

6 тур

26-27 жовтня (субота-неділя)

ДЮФК «Вулкан» – ФК «Алмаз»

 

Осінні канікули: 28 жовтня – 3 листопала 2019 р

 

30-31 жовтня (середа-четвер)

1/8 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

7 тур

2-3 листопада (субота-неділя)

ФК «Алмаз» – Д-26 -SC “DENGOFF”-4

 

9-10 листопада (субота-неділя)

Догравання ігор

 

23-24 листопада (субота-неділя)

1/4 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

 

 

2009 р.н.

група 5 (1етап)

Ігри проводяться: ст Лісовий,

Лісний проспект 23-а

 

     1.  Дніпро (Козин)

     2.  СК «Київ»

     3.  ДЮФК «Вулкан»

     4.  ДЮСШ-1-2  - п.к.

     5.  ФК «Фортіс»

     6.  ФК «Алмаз»

     7.  ФК «Поділ–Виноградар»

     8.  ДЮСШ-15-3

     9.  СК 179

   10.  ДЮСШ-17-2

   11.  Вигурівщина

   11.  Вихідний

 

 

1 тур

5 вересня (субота)

ФК «Алмаз» – ФК «Поділ–Виноградар»

 

2 тур

12 вересня (субота)

ДЮСШ-15-3 –  ФК «Алмаз»

 

3 тур

19 вересня (субота)

ФК «Алмаз»  –  СК 179

 

26-27 вересня (субота-неділя)

1/32 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

4 тур

3 жовтня  (субота)

ДЮСШ-17-2  –  ФК «Алмаз»

 

5 тур

10 жовтня (субота)

ФК «Алмаз» –  Вигурівщина

 

17-18 жовтня (субота-неділя)

1/16 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

6 тур

24 жовтня (субота)

Дніпро (Козин)  –  ФК «Алмаз»

 

 

27 жовтня (вівторок)

1/8 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

 

7 тур

29 жовтня  (четвер)

ФК «Алмаз» –  СК «Київ»  

 

8 тур

31 жовтня (субота)

ДЮФК «Вулкан»  – ФК «Алмаз»

 

4-5 листопада (середа-четвер)

1/4 фіналу Кубку пам`яті Ф. Медвідя

*Догравання ігор командами, які вибули з Кубку

 

9 тур

7 листопада (субота)

ФК «Алмаз» –  ДЮСШ-1-2

 

10 тур

14 листопада (субота)

ФК «Фортіс»  –  ФК «Алмаз»

 

11 тур

15 листопада (неділя)

ФК «Алмаз» –  Вихідний

 

 

200? р.н.

група 6 (1етап)

Ігри проводяться:  ЗОШ № 185

вул. Серпова 20/6

 

     1.  Олімп (Вишневе)

     2.  Д-26 -SC “DENGOFF”-4

     3.  СК 179

     4.  ФК «Алмаз»-2

     5.  ДЮСШ-1-2

     6.  Дніпро -2 (Козин)

     7.  ФК «Олімпік-Київ»

     8.  Відрадний-2   

 

1 тур

7-8 вересня (субота-неділя)

ФК «Алмаз»-2 – ДЮСШ-1-2

 

2 тур

14-15 вересня (субота-неділя)

Дніпро -2 (Козин) – ФК «Алмаз»-2

 

3 тур

21-22 вересня (субота-неділя)

ФК «Алмаз»-2 – ФК «Олімпік-Київ»

 

28-29 вересня (субота-неділя)

1/32 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна

 

4 тур

5-6 жовтня (субота-неділя)

Олімп (Вишневе) – ФК «Алмаз»-2

 

5 тур

12-13 жовтня (субота-неділя)

ФК «Алмаз»-2 – Д-26 -SC “DENGOFF”-4 2010

 

19-20 жовтня (субота-неділя)

1/16 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна

 

6 тур

26-27 жовтня (субота-неділя)

СК 179 – ФК «Алмаз»-2

 

Осінні канікули: 28 жовтня – 3 листопала 2019 р

 

30-31 жовтня (середа-четвер)

1/8 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна

 

7 тур

2-3 листопада (субота-неділя)

ФК «Алмаз»-2 – Відрадний-2

 

9-10 листопада (субота-неділя)

Догравання ігор

 

23-24 листопада (субота-неділя)

1/4 фіналу Кубку пам`яті М. Балакіна

 

 

 

2011 р.н.

група 4 (1 етап)

Ігри проводяться:  Школа №246 вул.Кибальчича,7

 

     1.  Десна

     2.  ФК "Алмаз"

     3.  ФК «Лівий берег»

     4.  ДЮСШ-14-Троєщина

     5.  ДФА «Ірпінь» (Ірпінь)

     6.  Оболонь-Бровар-4

     7.  Столиця

     8.  ФК «ім.В.Сосніхіна»  

 

1 тур

7-8 вересня (субота-неділя)

ФК"Алмаз" – Столиця

 

2 тур

14-15 вересня (субота-неділя)

Десна – ФК"Алмаз"

 

3 тур

21-22 вересня (субота-неділя)

ФК "Алмаз" – ФК «ім.В.Сосніхіна»

 

28-29 вересня (субота-неділя)

1/32 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова

 

4 тур

5-6 жовтня (субота-неділя)

ФК "Алмаз" – ФК «Лівий берег»

 

5 тур

12-13 жовтня (субота-неділя)

ДЮСШ-14-Троєщина – ФК "Алмаз"

 

19-20 жовтня (субота-неділя)

1/16 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова

 

6 тур

26-27 жовтня (субота-неділя)

ФК "Алмаз" – ДФА «Ірпінь» (Ірпінь)

 

Осінні канікули: 28 жовтня – 3 листопала 2019 р

 

30-31 жовтня (середа-четвер)

1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова

 

7 тур

2-3 листопада (субота-неділя)

Оболонь-Бровар-4 – ФК "Алмаз"

 

9-10 листопада (субота-неділя)

Догравання ігор

 

23-24 листопада (субота-неділя)

1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Серебрянікова