Кожен тренер завжди мріє провести "ідеальні" збори. Починаючи від етапу підготовки юних футболістів вдома, переїзду, розміщенням, процесом самих тренувань і виходом на поле проти команди суперників та закінчуючи підсумком (результатом) турніру. Незавжди все виходить так, як хотілося б.

​   Так, тільки по прибуттю в Одесу один з лідерів команди 2004 р.н. був травмований і змушений пропустити старт турніру. Також, важливим ускладнюючим фактором участі в турнірі виявилася погода в Одесі. Було дуже спекотно, завжди хотілося втекти до басейну і не виходити на вулицю вдень. За іронією долі в таку спеку нашим дітям довелося грати. Незважаючи ні на що, грати і одночасно переборювати себе і своє часом "не можу". Коли сил немає вже бігти, ноги відмовляються слухатися, горло пересохло і мозок просто вже відмовляється думати (так, так ... на полі перш за все потрібно працювати головою, а не просто бігати). Але ці бійці впоралися!

​   Крім ігор, діти встигли насолодитися морем, купанням в басейні і просто спілкуванням один з одним. Закинувши телефони, планшети - діти були собою і просто розважалися. Всі, без винятку, 2004, 2005, 2008, 2009 р.н.-здавалося вони одна велика сім'я! Приємно, коли старші підтримували молодших і навпаки. Головний підсумок зборів - щасливі діти, які вже чекають наступних зборів. Окрему подяку хотілося б висловити всім батькам! Тим, хто відпустив своїх дітей одних на збори і тим, хто був поруч протягом усього тижня. Всі разом ми сім'я - сім'я ФК "Алмаз"!